Programy pro děti

Programy pro školy

Ve spolupráci s agenturou Tramtadadá pro Vás připravíme programy pro děti a mládež zaměřené na podporu výuky jednotlivých předmětů i rozvoj komunikačních dovedností a týmového ducha třídy. Ať už se jedná o historické, přírodovědné, vlastivědné, orientované na tvořivost, sport, nebo zábavu - všechny tvoříme na míru, přesně podle požadavků pedagogů a všechny se silným příběhem přizpůsobeným dané skupině.

Každý z námi vytvořených programů jsme schopni realizovat a zabezpečit po všech stránkách. I při jejich veliké variabilitě je možné je rozdělit do tří základních skupin:

  • Školy a školky v přírodě - historické, vlastivědné, přírodovědné, sportovní, tvořivé, pohádkové, ekologické – tvoříme na míru po konzultaci s pedagogy a jasném stanovení cílů akce
  • Výlety s příběhem – zážitkový program nad rámec fakultativních výletů do okolí (akční strategická velkohra, netradiční sporty, kurzy tvořivosti)
  • Třídní teambuilding – v podobě adaptačních kurzů, důraz kladen na poznání sebe sama, komunikaci a týmovou spolupráci

PROGRAMY:

Olympiáda v mechu a kapradí * Pohádky tisíce a jedné krásy * Dvanáct měsíčků * Tajemství lesní říše * Cromagnon * Devět múz * Imperium * Koruna a trůn * Projekt Omega * Galaktický úlet * Ústav profesora Tswoka * Třída, a.s.

(v případě zájmu pro Vás připravíme i jiný program přesně podle Vaší představy)

PARTNEŘI

Tvoříme zážitkové programy s příběhem pro rodiny, školní výlety, školy v přírodě, nebo letní tábory. Působíme nejen v České Republice, ale i v zahraničí. To, co děláme, děláme rádi a dle vyjádření těch, kteří už s naší tvorbou zkušenost mají, i dobře. Děláme vše pokaždé jinak. Tvoříme vždy originální příběh. Straníme se prefabrikovaných programových struktur, jednotných vzorců a dokola opakovaných aktivit. My tvoříme. Tramtadadá!